Mapa koronaviru

Aktuálně každý den sledujeme jak se vyvíjí situace na covid-19 v Česku a jak se vyvíjí situace covid-19 ve světě. Jsou to dva různé uhly pohledu.

Na covid 19 vyskočili nejdřív údaje pro olomoucký kraj, situace je již od té doby jiná. Nové případy na koronavirus se již uklidnilli a kraje, které mají koronavirus, již v sledované mapě tak vysoko nevyskakují. Přesto stále mnozí z nás sledují podle okresů, která mapa na koronavirus ukazuje jaký nárust nových případů.

Ve větších ale i menších obcích se často rozdávali desinfekce „anti covid“ neboli čistící a desinfekční gely, vše pro zabránění šíření viru.

Nervozita časem u mnohých z nás opadla, s úlevou jsme zjistili, že nejohroženější skupinou jsou hlavně ti, co mají okrem vyššího věku také onkologické, nebo jiné vážné chronické nemoci. Zařazením mezi onkologické pacienty však nemusí být vše jasné a nové případy koronavirus zasáhnou i mladší generace a „zdravější“ jedince. Koronavirus je zatím neobjeveným a neznámým neprobádaným jevem a tak mapa pro covid-19 zůstane zahalena, než bude objeven lék na koronavis.

Aktuálně onemocnění na covid 19 lze sledovat pro ČR na stránkach ministerstva zdravotnictví https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

#Covid #covid #anti covid #covid-19 #anti-covid #covid 19 #olomoucký kraj #covid 19 mapa #dezinfekce anti covid #covid a onkologický pacient #covid ii #koronavirus aktuálně #kdy zmizí koronavirus #mapa koronaviru #koronavirus mapa podle okresů #koronavirus v česku #nové případy koronavirus #které kraje mají koronavirus #koronavirus v supermarketech #lék na koronavirus #koronavirus mapa

mapa koronaviru

google-site-verification: googleebcce68ab7311d6a.html